Twój koszyk jest pusty.

Wróć do sklepu

Moja lista życzeń: Sylwia Calus

Product name Unit price Stock status
No products added to the wishlist

Pierwszą kulkę z żywicy odlałam ponad dekadę temu, a w roku 2007 z powodzeniem zatopiłam w niej całego dmuchawca. Biżuterią zajmowałam się już wcześniej, ale to właśnie eksperymenty z żywicą i zastosowanie jej po raz pierwszy do wyrobu biżuterii, stało się dla mnie przełomowym momentem. Dziś to tworzywo jest dobrze znane i coraz popularniejsze, ale liczne głosy zadowolonych klientek i klientów potwierdzają, że lata doświadczeń i prób owocują niepowtarzalną jakością moich produktów.
Przygoda, która połączyła niezaspokojoną ciekawość, poszukiwanie nietypowych rozwiązań i głębokie sięgające czasów dzieciństwa i wakacji spędzanych w wiejskim domu dziadków zamiłowanie do przyrody, już wkrótce stała się w pełni profesjonalną technikę, która pozwala na zamknięcie w żywicy nawet najdelikatniejszych roślin i przedmiotów.

Dziś zatapiam w żywicy wiele różnych skarbów Matki Ziemi, ale i pukiel pierwszych włosków dziecka czy obdarzone sentymentem wiórki drewna z warsztatu dziadka. Świadomość, że dzięki opracowanej przeze mnie technice, mogę pomóc zachować czyjeś piękne chwile i wspomnienia daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do podejmowania kolejnych technicznych wyzwań.

W swoim warsztacie wykonuję kolekcje biżuterii w różnej stylistyce, ale niezmiennie jest to biżuteria dla kobiet poszukujących unikalnych form wyrazu, lubiących podkreślać swoją indywidualność i ceniących najwyższą jakość wykonania.

Z całego serca zapraszam do zanurzenia się w świecie mojej wyobraźni, pasji i poszukiwań. Mam nadzieję, że i dla Państwa będzie to ekscytująca przygoda na lata.

Sylwia Całus